Oferta pracy: Export Manager - rekrutacja zewnętrzna

Bigram rekrutuje dla polskiej, rodzinnej firmy będącej właścicielem marki oferującej artykuły higieniczne dla dzieci i niemowląt.

miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii eksportowej marki na rynkach zagranicznych, głównie w UE;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji handlowych;
  • Monitorowanie działań konkurencji;
  • Przygotowywanie raportów, kalkulacji i ofert handlowych;
  • Udział w zagranicznych imprezach targowych;
  • Analiza potencjału sprzedażowego klientów, kanałów i rynków, nadzór nad kosztami sprzedaży oraz wydatkami marketingowymi wspomagającymi tę sprzedaż.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży kosmetycznej lub FMCG;
  • Bardzo dobra znajomość praktyczna programu Excel;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem);
  • Silne umiejętności sprzedażowe i komunikacyjne;
  • Kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy;
  • Długoterminowe zaangażowanie w organizację;
  • Doświadczenie we współpracy z międzynarodowymi sieciami (supermarkety / drogerie).

Pracodawca oferuje

  • Realny wpływ na biznes i możliwość budowania marki angażującej się w inicjatywy ekologiczne oraz promującej świadome rodzicielstwo;
  • Dużą swobodę działania oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • Przyjazne, kameralne, rodzinne środowisko pracy;
  • Swobodny dress-code;
  • Pracę w niewielkim, wspierającym zespole;
  • Dodatkowe benefity do uzgodnienia.

Link do aplikacji.

Oferty pracy